הצטרפו לאלפי מתנדבי 'לאורו נלך' המאמינים כי 'מעשה טוב אחד מאיר את העולם כולו' ופועלים על פי ערכי הערבות והנתינה להקמת דור העתיד של מדינת ישראל.

'לאורו נלך' הינו מרכז חינוכי להתנדבות הפועל לחיזוק ערכי הערבות בחברה הישראלית וחינוך לנתינה ברוח יהודית ציונית כדרך חיים. אנו פועלים במאות בתי-ספר תיכוניים בחינוך הממלכתי והממ"ד, וגם בחינוך המיוחד ובחינוך החרדי.

'לאורו נלך' פועל בשיתוף משרד החינוך, בליווי ופיקוח חינוכי של מנהל חברה ונוער, בשיתוף עם בתי הספר התיכוניים, מנהלים ורשויות. התכנית במימון משרד החינוך באמצעות תקנת תמיכה בהתנדבות בני נוער, השתתפות בתי ספר ותורמים פרטיים.

החזון של 'לאורו נלך' מבקש להפיץ את האור הגדול של ערכי החסד והנתינה, לגעת באיש החסד הגדול אברהם אבינו אבי האומה ולחשוף את דרכו של העם היהודי לעשות צדקה ומשפט ולהיות ערבים זה לזה.

'לאורו נלך' מבקש לחזק את הערבות ההדדית בחברה הישראלית, לחנך את בני הנוער לנתינה ברוח יהודית, למודעות ורגישות, להתפתחות אישית ומעורבות חברתית.

'לאורו נלך' מפעיל מנהלי מחוזות אשר עומדים בקשר עם בתי הספר ומחברים בינם לבין עשרות מוסדות ותחומים בהם מתנדבים התלמידים בכל שבוע.

בנוסף עוברים התלמידים סדנאות למידה וחוויה המעצימים את תחושת המחויבות והשליחות לעתיד. לימוד הערכים המשולב בעשיה מצמיח דור חדש של אנשים אכפתיים ומשפיע על הפרט והמשפחה, הקהילה, החברה והמדינה.
בעלי-תפקידים
Staff
הרב בני וורצמן
מנכ"ל
קובי כהנא
סמנכ"ל
יקי מנדלסון
מנהל חינוכי
יניב לחמני
מנהל מחוז ירושלים ורכז צוות
לירון אמקייס
מנהל תחום חינוך מיוחד
ליאור בלליס
מנהל מחוז חיפה והצפון
אליסף קורן
מנהל מחוז מרכז- חיפה
לירון רויטזיד
מנהלת מחוז דרום ורכזת חינוך ממלכתי
הצטרפו לניוזלטר שלנו
Join our newsletter
הצטרף
Join
כתובת: חיל האויר 60, ירושלים | טלפון: 02-5854627 | דוא"ל: office@leoro.org.il
Address: Cheyl HaAvir 60, Jerusalem | Telephone: 02-5854627 | E-mail: leoroffice@gmail.com
© כל הזכויות שמורות לאורו נלך
All Rights Reserved to Le'oro Nelech ©
DESIGNED AND POWERED BY NEMO
כניסת רכזים
© כל הזכויות שמורות לאורו נלך
All Rights Reserved to Le'oro Nelech ©